Moralimin bozuk olduğu bir dönemdi.
Ben de birkaç arkadaşımı çağırdım sohbet etmek rahatlamak için. Ank ne olduysa moralimin bozukluğu geçmiyordu.

Yıllardır mahalleden arkadaşım olan Burak(gerçek ismi farklıdır) çay koymak için mutfağa gittiğimde yanıma geldi. Psikloji okuyordu üniversitede. Biraz konuştktan sonra bana bir şey anlatmak istediğini söyled, belki dedi çözebiliriz moral bozukluğunu.

Okul sıkıntılı bir dönem yaşıyordum, sınavlar notlar vs.
Bana dedi ki bak hayattaki sorunların çoğu gerçek hayatla ilgili olabilir, benim de bu konu da kendimce ürettiğim bir tez var dedi. İstersen deneyelim.

Anlatmasını istedim. Bana anlattığı özet orak şöyleydi: Eğer başarısızsan, bir şeylerden yorulmuş yılmışsan biraz da pasif kalmayı öğreneceksin. Hem de hayatın her alanında.
Sanırım seksten ahsediyorun dedim, evet dedi. Ben biraz bozulmuştum, belli etmemeye çalıştım. Bak, tuhaf karşılaman hatta bundan dolayı bana ızman normal. Ama nolur bak, tolete git ve söylediklerimi bir daha düşün.
Ben de peki dedim, yıllardır sevdiğim bir arkadaşımdı sonuçta kırmak istemedim.

Tolete girdim. Ellerimi yıkamaya başldım. Daha önceleri hemen hemen her tarz seksi internetten bildiğim için aklıma gayleri getirmeye çalıştım. Biraz zorladıktan sonra gözümün önüne yüzüstü yatmış çıplak, dolgun kalçalı bir pasif ve üzerinde bir aktif gay geldi.
Kendimi pasif olanın yerinde düşünmeye çalıştım, elimle deliğimi parmaklamak istedim, ilginç bi zevk vermişti bana. Kafamda biraz daha kurduktan sonra bunları, bir kereliğine de olsa Burakla bir seks yapmak isteği uyandı içimde.

Toetten çıktım ve Burak’ yapmak istediğimi söyledim. O da tamam dedi. Tüm arkadaşların gitmesini bekledik.

Saat 2′ye geliyordu, gece.

Banyo da duş aldık ikimiz de. O önce çıkmıştı. Ben de nasıl olsa kışa giriyoruz, yaza kadar uzarlar diye vücudumdaki bütün kılları kesmiştim. Banyodan tam çıkarken aynada kalçalırımı seyrettim uzun uzun çok hoş olmuştum.

Biraz tombul olmama rağmen gayet alımlı bir al almıştım, parlayınca.
Burak beni görünce şaşırdı ve harika olmuşsun tombul pasifim dedi :) gülüştük.
Koltukta çırılçıplak yan yana oturduk. O beni ben onu süzüyordum. Bacağımı bacağının üstüne attım. Okşamaya başladı. Ben de çekingen bir tavırla penisini avuçladım. Bir anda ilginç şeyler hissetmeye başladım. Hoşuma da gitmişti.

Beni kucağına oturttu. Penisi benimkinden iriydi. Kalçalarımın arasına sürtmeye başladı. Bİr yandan da memelerimi emiyordu. İnlemeye başladım kontrolsz bir şekilde. MMM, harika devam et diyordum arada. Elleriyle kalçalarımı okşuyor, göğsümü bacaklarımı okşuyordu. Ben de arada elimi uzatıp sikini sıvazlıyordum.

Daha sonra beni domalttı. Ellerimle değil, koltuğa kafamı koyarak destek alıyordum.
Deliğmi yalamaya emmeye başlayınca birkç çığlık attım. Kendini çok kaptırdığımdan oluyormuş öyle dedi Burak. Ben iniltilerime devam ederken deliğimi iyice yaladı ıslattı. Parmağını sokup çıkarabiliyordu rahatça ki o bile inanılmaz zevk veriyordu.

Daha sonra iri penisi dyadı. Git geller yapmaya başladı. Hİssediyordum, her seferinde biraz daha ilerliyordu içime. Ne kadar zaman sürdü bilmiyorum ama zaman rüyada gibi uzundu bana sikini tamamen köklediğinde. Yavaaş yavaş git geller yapıyordu içimde.

Ardından sırt üstü yatırdı beni, bacak omza yapmaya başladı.Sikini kökledi ve eğildi bana doğru. Öpüşmeye başladık. Çok mükemmeldi. Öpüşmeye devam ederken az az ileri geri yapıyordu penisiyle içimde. Öpüşmemiz bitince memelerimi emmeye öpmeye yalamaya başladı. Hızlanmıştı biraz. ikimizin de inlemeleri artmıştı. Bİr ara çıkardı sikini içimden, bana sordu nasıl boşalayım diye. Yüzüme göğsüme boşal dedim.
Tekrar girdi içime. Hızlandı hızlandı ve çıkardı. Dayanamadım elime aldım ve başladım sıvazlamaya 31 çekmeye. Önüne diz çökmüşüm. Yüzüme boşaldı. İlk attırdıkları biraz fazlaydı. Gölerimi zor açabiliyordum. Sonra taşaklarına yöneldim. Ben onları yalar ağzıma alırken biraz da sırtıma ve kafama attırdı. Çok harikaydı. Ardından yıkandık, duş aldık ve yaptıklarımızı konuşmaya başladık. Sabaha doğru bir kez daha yaptık seks. Çok güzel bir geceydi, moralim yerine gelmiş bir şekil uyudm.
Bu tarz ilişkiler yaşamak, sohbet etmek, isteyenler lütfen mesaj atın, seviyeli bir ilişki için (ssadreams@mynet.com)